» Magyar Népmese Napja 2017-\"Ribizli mesél\"-interaktív zenés műsor ovisoknak

Tormási Attila, vagy ahogy a gyerekek ismerik, Ribizli bohóc volt könyvtárunk vendége az idei Magyar Népmese Napján. A vidám hangulatú előadáson megzenésített mondókákat, verseket hallhattak és énekelhettek az óvodás gyerekek. A sok-sok vidámság közepette rátaláltak egy varázsbőröndre, amelyből játékos hangszerek bújtak elő. A kicsik kézbe véve ezeket, zenéltek együtt Ribizlivel, örömteli perceket szerezve ezzel mindenkinek.

Kapcsolódó album - 2017.09.26. Magyar NĂ©pmese Napja 2017-Ribizli mesĂ©l-interaktĂ­v zenĂ©s mĂ»sor ovisoknak

© 2012 Minden jog fenntartva! Városi Könyvtár Lenti Látogatók száma: 688,292 gyermek@lentikonyvtar.hu